Järg jutustusele: ” Sinu elu illusioon”

 

Järg jutustusele: Sinu elu illusioon

 

Hävitaja on teinud oma töö. Oled rahunenud, leppinud ja valmis edasi liikuma. Sa avastad armastuse. Meenub armastus oma vanemate vastu ja mitte ainult. Armastuse vorme on erinevaid. Beebiea armastus oma vanemate vastu, lasteaias kasvataja vastu, koolis õpetaja vastu jne. See ring, keda armastada täieneb pidevalt. Sinu ülesanne on järgneda oma õnnele ning pühenduda sellele, mida armastad. Sinus on piisavalt südikust seda saavutada täie kire ja ekstaasiga.  Ühel hetkel Sa avastad enesearmastuse. Just, minu keha, minu mõtted, minu tunded. Avastad, kuidas keha reageerib erinevates olukordades ning kuidas peaga otsustamine tihtipeale erineb sellest, kuidas keha reageerib. Kumba siis uskuda? Ikka keha. Sinu keha on Sinu hinge kodu, seega tuleb tema eest hästi hoolitseda. Keha vajab mõistmist, hoolimist ja hellitamist, vaid nii suudad Sa ennast armastada ning kui armastad ennast, kiirgad seda ka väljapoole ning Sinu kaaslased saavad osa sellest suurepärasest seisundist.

Joseph Campbell väidab, et elus on põhiliselt kaks teed: ego-tee ja hinge-tee. Liikudes ego-teed mööda võib meid tabada pettumus, oma südame kutset järgides aga rahulolu ja õnn.

Armastusel on palju tahke ning üpris keeruline on ära tunda, mis õige, mis vale. Nagu öeldud, on meie keha, meie hinge kodu ja just keha vastab meile, kuidas edasi. Võimalik, et oledki siia kehastunud armastust õppima, sellisel juhul tuleb kõik oma nahal järele proovida. Saavutades armastuse seisundi, aktsepteerid Sa armastust kui kingitust ning selles seisundis olles tajud universumiga üks-olemist ja seda, kuidas me kõik seotud oleme. Sa kiirgad välja lõputut armastust kõigi ja kõige vastu.

See on ülim seisund, mida on keeruline hoida, kuna välised mõjutused segavad. Siiski on meil kõigil olemas tahe ning olles tundnud ülimat armastust, soovime me ikka ja jälle seda uuesti tunda. Kõneledes oma kehaga Sa saavutad selle ning kõik Sinu elus liigub paremuse suunas.