Teraapia-abi

Holistiline teraapia käsitleb maailma ja inimest ühtse tervikliku süsteemina. Inimese keha, tunded ja mõtlemine moodustavad samuti ühtse jagamatu terviku.

Meid ümbritsev maailm on energia ning ka meie ise oleme sellesama energia erinevad väljendused. Ka mõtted, mida me mõtleme ning tunded, mida tunneme on energia. Kõik see, mis meid igapäevaselt ümbritseb on energiavahetus, andmine – võtmine. Kui anname rohkem, kui vastu saame ongi tasakaal paigast ära ning me tunneme ennast halvasti.

Holistiline teraapia on imeline vahend energia taastamiseks. Meie energialeke võib ulatuda kaugele lapsepõlve, lausa looteaega või ka hilisemasse eluperioodi, kus probleemiks suhted vanematega, partneriga, lastega või iseendaga. Abi saab ka traumade ja operatsioonide tagajärjel tekkinud energialekete korral. Kõik algabki iseendast. Muuda ennast ja muutub kogu maailm Sinu ümber. See on mu lemmiklause ja ma kinnitan, see toimib!

Kui tunned, et vajad abi, siis olen meelsasti Sinu imelise muutumise toetajaks.
Kui vajad nõustamist, kogemusnõustamist, siis helista või saada sõnum. Pea meeles, et igast keerulisemastki olukorrast on alati olemas väljapääs.

Terapeudi ja hoolealuse vaheline suhe on samuti energiavahetus, mistõttu panustab abivajaja vastavalt kasutatud hoolele.

Minu energiapanused on järgmised:

Teenus Kestus Hind eurodes
Kuldne nelik 4x kuni 3 tundi 320
Üksikseanss kuni 3 tundi 80
Konsultatsioon 1,5 tundi 60
Leinanõustamine kuni 2 tundi 55
 Nõustamine kuni 60min. 50
 Korduv nelik 4x kuni 3 tundi 280

 

Instituudi õpilastele lepinguline hind.