Mõttel on jõud

Mõttel  on jõud!

Meie mõtted on kui väikesed taimed, mida oma tähelepanuga kastame. Kui mõte on positiivne, saab sellest suur rõõm ja meie keha tervendab ennast selles vibratsioonis. Juhul, kui mõte on negatiivne ning me pöörame sellele ülearu palju tähelepanu, on meie keha reaktsioon vastupidine. Keha on kurb meie halvast mõttest, mida me innukalt toidame, see vibratsioon haarab kogu keha.

Kuidas loobuda häirivast mõttest? Loomulikult on negatiivne mõte mingi sündmuse tulemus. Kuidas peatada see mõte, et ta edasi ei areneks ning ei mürgitaks kogu meie keha.  Siin tuleb haarata ohjad enda kätte ning ise juhtida oma elu.

Mine mõttes tagasi sellesse olukorda, kus see halb mõte tekkis. Hinga sügavalt südame kaudu sisse ja aeglaselt välja. Luba kehal lõdvestuda. Nüüd püüa meenutada mõnd lapsepõlvesündmust, mis Sulle tohutult rõõmu pakkus, kus Sa olid õnnelik. Saavuta seesama tunne, seisund nagu lapsepõlves. Nüüd vaatle seda sündmust uuesti, mis Sinus halbu mõtteid tekitas. Sa näed seda hoopis teises valguses. Alles nüüd võta vastu otsus, mida selle olukorraga peale hakata. Vali teine tee, vali oma kehale soodne tee.

Holistiline terapeut

Sirje Sikmann