Nädala prognoos 11.05 – 17.05.2020

Nädala prognoos: 11.05 – 17.05.2020

Kallid emad, vanaemad, vana-vanaemad. Täna on imeline päev, emadepäev. Tunnustan Teie tööd laste kasvatamisel, suunamisel, juhendamisel. Õnne ja päikest Teie ellu, jõudu ja vastupidavust päevadesse.

Kriisiaeg taandub tasapisi, kuid ei tasu olla oma illusioonide ( kas raha, armastuse või võimu) vang. Võimalik, et kahetsed kaotatud võimalusi ning oled veidi emotsionaalses segaduses. Ela nüüd ja praegu ning tee oma tööd – tegemised ja otsused nüüd ja praegu. Ela olevikus. Hea kohaloleku harjutus on mediteerida 0,5 tundi hommikul ja õhtul. Lihtsalt ole ilma mõteteta ning keskendu hingamisele.

Tasakaal on ähiajal oluline märksõna. Tegemist võib tulla juriidiliste küsimustega. Oled kõigeks valmis ning suudad järjekindlalt oma uskumusi kaitsta. Ei takista vallid, ei takista kraav …. kui liigud oma eesmärgi poole. Takistavad emotsioonid jäta seljataha ning liigu edasi oma eesmärgi poole. Praegu on oluline lõpetada pooleliolevad tööd. Just nüüd on Sul võimalus muuta ja muutuda sügavamal tasandil. Oled vabastaja, kõrvaldaja, laiendaja.

Edu, õnne ja armastust kõigile

Sirje

Kasutaja Hingeaed foto.
13

People Reached
6

Engagements