ELU ABI

ELU ABI

 

Elu …. mida kõike see lühike sõna sisaldab: argipäeva, rõõmu, kurbust, leina, õnne, õnnetust, ekstaasi, mängulisust, seksuaalsust ja palju, palju muud.

See sõna koosneb meist ja meie temast. Selle sõna tähendus on igaühe jaoks  erinev ning saab alguse koos meiega ning kaob koos meiega.

Minu, holistilise terapeudi  jaoks on sellel sõnal eriline tähendus, kuna valisin ELU siis, kui ees tundus olevat kuristik. Olen oma elus kogenud imelist emaks- olemist, joovastavat armastust, tunda saanud surma hingust ja leina sügavust ning  reetmist. Tänu Holistika Instituudile olen taas leidnud iseennast ja valmis juhendama  ka Sind sellel teel, kui tunned, et Sa elad justkui kellegi teise elu, et Sa vajad hoopis midagi muud.  Kui Su hing ihkab armastust, kuid tunded on kusagile kadunud ning Sinu ellu tulevad valed inimesed.

Kas oled mõtisklenud, miks tulevad Sinu teele valed inimesed, miks mõned olukorrad Sinu elus korduvad, miks Sind saadab ebaõnn? Kuidas Sulle tundub, kas need olukorrad Sinu elus on juhused, või on nendel mingi tähendus? Mida on Sinul nendest olukordadest õppida või leiad, et saatus on Sinu suhtes ebaõiglane? Tavaliselt ei anta meile rohkem kanda kui kanda jõuame. Kas oled mõelnud, et igast hullemastki olukorrast on väljapääs ning iga keeruline olukord Sinu elus sisaldab loovuse seemneid? Jah, tõesti, loovuse seemneid.  Vaatad üle oma kogemuste pagasi, teed kindlaks, mida Sa kõige enam teha tahaksid, hindad oma võimalusi ja nii lihtne see ongi!  Kindlasti mõtled nüüd, et mis tal viga targutada, lihtne!  Olen nõus, kuid kas lihtne peab olema ka kerge? Kindlasti mitte! Iga uus teekond on veidi hirmutav, konarlik ja keerukas. Nii ka teekond iseendani.  Kiidan igas vanuses inimesi, kes selle teekonna ette on võtnud, sest tagasiside on 100%-selt positiivne. Kõik, kes on läbinud kursuse „ Aasta iseendale“, ka mehed, on positiivselt meelestatud. See on aeg, mil õpid ennast tundma, saad aru, miks valed inimesed Su teele satuvad, miks on üks või teine sündmus  on Sind külastanud, mis on see, mida enda juures muuta, milliseid uskumusi omaks võtta ja millised unustada, ümber sõnastada.  Elu on elamist väärt.  Sinu ülesanne on leida enda jaoks see õige tee, Sinu õnneliku elu tee. Kas kõlab hästi?

Võin oma kogemuse põhjal öelda, et kunagi pole hilja endaga tegeleda. Olen tänulik, et mulle on antud võimalus olla abiks iseenda leidmisel paljudele teelolijatele.

Just nüüd, kui maailm meie ümber on tundmatuseni muutunud, on õige aeg alustada iseendast, leida ennast ülesse selle kaose keskel. Kaos on teatavasti Korra ema. Seega julgustan Sind astuma seda sammu iseenda poole, holistilise maailma poole. Elu on ju vaid lühikene ekskursioon, mis kestab piiratud aastad ning on imeline, kui see teekond pakub Sulle armastust iseenda ja ümbritseva vastu, hoolivust enda ja lähedaste vastu, rõõmu ja tegutsemislusti. See teekond näitab Sulle imearmast „SIND“, kes Sa oled sündinud selleks, et olla õnnelik.

Holistilise regressiooni terapeut

Sirje Sikmann

Hingeaed.ee