Nädala prognoos 04.01 – 10.01.2021

Nädala prognoos:  04.01 – 10.01.2021

See, et Loodus meile lume kinkis, on justkui märk selle kohta, et meid ootab ees helgem tulevik.  Selge, valge, puhas, rõõmu pakkuv. Imeline!  Kindlasti peame mingi aja olema omaette, kodukontoris, eraldatuses, kuid saame ju hakkama! Looduse rüpes  on võimalik kohtuda, värsket õhku hingata, akusid laadida ja lihtsalt olla, olla loodusega üks ja tunnetada ennast osakesena Suurest.

Eraklikkus pole üksindus. Sa saad enda sisse vaadata, mõtiskleda oma eesmärkide/sihtide üle.  Teha valikuid. Aega ju on, rohkem kui tavaliselt ja kui endal on raske valikut teha, pöördu Looduse poole. Mine metsa ja kuulata, tunneta, Sa saad vastuse! Edu ei lase kaua oodata, võidukaarik on  valmis seatud ja just Sina oled see, kes kaarikut õigel teel hoiab. Võimalik, et kohtud sellel teel kellegagi minevikust, valikud on Sinu enda teha, kas jätkate koos või oli see lihtsalt põgus kohtumine.

Kedagi võib järgmisel nädalal oodata mingi ebameeldiv vaidlus, seega hoia meeled erksad, et saaksid  kiirelt  reageerida. Saatus on Sinuga praegu helde, jälgi märke.

Imelist uut aastat!

Toogu see meile kergendust, lootust ja rõõmu.

Sirje