Nädala prognoos: 09-15.10.2023

Nädala prognoos: 09-15.10.2023

Eelolev nädal toob meieni elu õppetunnid. Loomulikult sisaldab see nii positiivset kui vähem positiivset. Me ise loome oma teekonna, seega, kõik, mis meid ees ootab, on meie looming. Olgem tänulikud positiivsete sündmuste eest ning võtkem õppust vähem positiivsetest.

Millegipärast teeb järgmine nädal ärevaks. Tasub jälgida ja meelde jätta oma unenägusid. Kuidagi keelitavad kaardid meid ettevaatlikkusele. Tasub hinnata oma võimalusi ja situatsiooni riske. Oota õiget aega. Nädala märksõna on:“ Targa, hästi läbimõeldud otsuse langetamine“.  Isikliku vastutuse kandmine muutub aktuaalseks. Võimalik, et keegi peab vastust andma seaduse ees. Siinjuures tahaks meenutada, et illusioonid kimbutavad endiselt.  Pole soovitav  võlumetsas ära eksida, nagu ka sündmustest ette rutata. Kee gi seisab silmitsi faktidega. Lahendus tuleb vastavalt sellega, kuidas oled suhtunud loodusesse, ümbrusesse, kaasteelistesse. Hoidu agressiivsusest, see võib Sind hävitada.  Olgugi, et kaardid näitavad suhteliselt sünget asjade käiku, ei puuduta see igaühte meist. Vastutusele võetakse ikka need, kes on seaduse vastu eksinud.

Armastus käib aga oma rada. Sinu olemus tõmbab ligi romantilisi suhteid. Sinu hing saab helisema koos hingesugulasega. Ülevoolav ja emotsionaalne selgus täidab õnnekarika.

Ikka lootusega paremasse homsesse!

Sirje