Nädala prognoos: 27.03 – 02.04.2023

Nädala prognoos: 27.03 – 02.04.2023

Aeg on küps. Oled valmis ülesse ehitama midagi sootuks uut. Sinu isiklik „MINA“ on Sulle ääretult tähtis ning Sinu intuitsioon muutub järjest selgemaks. Sa tead, mida tahad ning näed ka teed, kuidas selleni jõuda. Sa oled sihikindel ja sammhaaval liigud oma eesmärgi suunas. Kindlasti tuleb teekonnal ette proovilepanekuid, kui hoides silmade ees eesmärki ning tunnetades, kuidas „maitseb“ see, kui oled selle saavutanud, on kõik võimalik. Silmad-kõrvad tasub lahti hoida, kavalust on kõikjal meie ümber. Jää iseendaks, vahel tasub leppida vähemaga, kuid puhta südametunnistusega.

Koorekihi hulgas on palju segadust. Võimalik, et keegi veel peab oma silmi häbiga peitma. Susser-vusser  meie ladvikus näitab, kuidas nad tegelikult meisse, kui maksumaksjatesse suhtuvad. Kahju ja kurb kuidagi.

Siiski ootame ja loodame, et tuleb kevad ning vähemalt sügiseni saame kergemalt hingata. Armastuse lainel on mängude aeg. Luba endal olla mänguline ja naudi oma kaaslase seltskonda. Luba endale seda, mida siiani oled keelanud. Las armastuse energia täidab maailma ja viib mured eemale. Naudi!

Kaunist kevade ootust, õnne ja armastust!

Sirje