Nädala prognoos: 28.08-03.09.2023

Nädala prognoos: 28.08-03.09.2023

Postitan prognoosi varem, kuna nädalavahetusel viibin eemal. Millised on ootused ja kas on üldse vaja midagi oodata? Kuidas usaldada ELU voolu nii, et ei pea midagi tahtma, et suudad lihtsalt olla ja võtta vastu selle, mis tuleb. Pean tunnistama, et aeg-ajalt on see üpris keeruline. Sellises olukorras tasuks enda käest küsida, kelle emotsioonid ja uskumised need on, mis mind hetkel vaevavad. Uskuge, vastus saabub otsekohe.

Mida toob meile uus nädal? Eriti suure tähtsusega on Sinine Kuu. See on täiskuu, mis ilmub kaks korda kalendrikuu kestel. Ilmselgelt on selle mõju igaühele meist erinev. Usume, et ikka positiivses võtmes.

Nädala algus tõotab tulla rahulik. On endasse vaatamise aeg, oma varjupoolega kohtumise aeg. Endaga tööd tehes jõuad tuumani ning taipad, et oled astunud suure sammu edasi parema tuleviku suunas. See on nagu võit hirmu üle. Saad positiivselt vaadata tulevikku ja teha uusi põnevaid plaane. Saavutad igas mõttes  tasakaalu ning  saad väljendada oma elurõõmu ja tugevust. Sa oled omapärane ja tugev. Lubad kõigel sellel minna, mis ei teeni enam Sinu kõrgeimat hüvangut. Nädala teine pool on täis energiaid, mis panevad liikuma nii intuitsiooni, kui teotahte. Välised piirangud segavad veidi, kuid Sa oled neist üle.

Järgmisel nädalal tasuks tähelepanu pöörata oma suhtele. Ka suhe on energia ning seega vajab tähelepanu. Eriti puudutab see hingesugulasi. Olge armsad teineteise vastu.

Mõnusat uut nädalat

Sirje