Võtta vastutus

Võtta vastutus

Täna, maagilisel pööripäeval tasub veidi tagasi vaadata oma elule. Täna on see päev, kui saad oma elus võtta vastu otsuseid, mis on kooskõlas Sinu ELULOOGA. Tihti me langeme ohvrirolli ning naudime seda, kuidas keegi teine peab vastutama juhtunu eest. ( Varjatud kasu) Näiteks lapsepõlves läbikogetu eest või halva suhte eest või siis ränga õnnetuse eest.  Siiski oleme siia ilma sündinud teatud eesmärgiga midagi kogeda ning seda õppetundi saame selgeks õppida vaid vastutust võttes.

Olen tänulik kliendile, kes minu juhendamisel läbides holistilist nelikut, jõudis mõisteni „ Vastutus“ See oli mulle kui kingitus! Tema näoilme ja olek, kuidas ta seda mulle edastas jäävad pikaks ajaks meelde. Ta oli üllatunud, kui lihtne see tegelikult on ning milline on enesetunne peale selle kogemist.

Me vastutame ise oma elu eest ning loome oma mõtete ja tegudega oma tee, oma saatuse.

Kallid kaasteelised, ees on jaanipäev, kasutage seda maagilist aega. Kui kellelgi on midagi südamel, midagi, mis otsib väljapääsu, siis pane see kirja, loe see tundega läbi, parem, kui häälega ning põleta jaanilõkkes, et UNIVERSUM saaks selle edastada sellele, kellele see on määratud.

Imelist jaaniaega, armastust ja armumisi, jaaniussikesi ja sõnajalaõit!

Kaunist valgete ööde aega

Terapeut Sirje