2022 Juuli

Juulikuu prognoos 2022

Juulikuus toimuvad Sinu elus energeetilised nihked, Sind pannakse viimast korda proovile. See on kui Karma ärapõletamine. Oluline on koostöö alateadvusega. Pane tähele iseennast ja kaaslast oma kõrval. Püüa mitte sattuda illusioonide lõksu. Usaldus ja mõistmine on juulis eriti olulised.

Kui oled suhtes, siis tea, et see suhe mõjutab Sind üliväga. Pane tähele, et tee õnnestava süvaelamuseni leiame vaid siis, kui suudame kompromissini jõuda ning seda järgida. Olles läbinud selle õppetunni, saad tundma ennast säravana ning õnnelikuna. Sa oled seda väärt! Saad lootusrikkalt vaadata tulevikku, sinu loovus kasvab, Sinust kiirgub usk iseendasse. Sinu plaanid võivad muutuda reaalsuseks.

Sind saadab edu nii suhetes kui  töös. Võid saavutada keha, hinge ja vaimu ühinemise, mis toob kaasa nii seesmise kui välise rikkuse. Nagu ikka, manitsen vastutustundlikkusele. Kui läheb liiga hästi, ära ülbeks mine, see võib kaasa tuua vastupidise efekti.

Maailmas valitsev olukord püüab saatanlikult meie Vaimu mõjutada, et keskenduksime halvale. Siiski on kõik meie enda teha, meie otsustada. Luba endale olla positiivne ning nautida imelist juulikuud. Sinus on toimumas seesmine muutus, Sinu loov jõud kasvab, kõik liigub paremuse suunas. Ole hetkes, naudi!

Juuli on ka Armastuse ja armumise kuu. Vahel võib vaja  minna  sõprade abi, et eesmärgini jõuda. Sinu Hing on romantikalainel, luba sellel ennast kanda. Kõik, mida vajad on vahel liiga lähedal, et seda märgata.

Kaunist Eestimaa suve!

Sirje